شرایط استفاده از سرویس ها (TOS)

شرایط استفاده از سرویس ها (TOS)

برای استفاده از سرویس ها و خدمات ارائه شده توسط «ابزار وب» آگاهی از موارد زیر کمک می کند تا با خیالی آسوده از امکانات ما استفاده کنید:

 

1- رعایت کلیه قوانین جرائم رایانه ای جمهوری اسلامی ایران (مشتری موظف به کسب اطلاع کامل در مورد این قوانین می باشد و در صورت رعایت نشدن، سرویس(ها)ی مشتری متوقف شده و در صورت وجود شاکی خصوصی و دستور مقامات قضایی اطلاعات مشتری به مراجع ذیربط ارجاع می گردد).

2- راه اندازی اسکریپت، کد و سرویسی که باعث استفاده غیرمتعارف از پهنای باند، رساندن آسیب، اختلال و از کار افتادن سرورهای هاستینگ ابزار وب شود مجاز نیست و منجر به توقف سرویس خواهد شد.

3- استفاده از هاست جهت اسپم، مردم آزاری، تبلیغات آزاردهنده و مبتذل، توهین و افترا، فروش محصولات و کالاهای غیرقانونی مجاز نیست و منجر به توقف سرویس خواهد شد.

4- کلیه سرورهای ابزار وب (هاستینگ و مجازی) توسط واحد NOC مانیتورینگ می شوند و در صورت مشاهده هرگونه سرویس یا عملکرد مختل کننده شبکه (انجام انواع حمله، هک و Port Scan، راه اندازی Open Relay، راه اندازی Recursive DNS و ...)، به مشتری از طریق ایمیل و واتساپ اطلاع و اخطار داده می شود؛ مشتری حداکثر 48 ساعت زمان برای رفع اشکال خواهد داشت در غیر اینصورت سرویس متوقف و حذف میگردد.

5- در صورت تخطی مشتری و زیرپا گذاشتن شرایط بندهای 1، 2، 3، 4 هیچگونه هزینه ای عودت نخواهد شد؛ این بند شامل بازه "7 روزه ضمانت بازگشت پول" مربوط به سرویس های هاست نیز می باشد.

6- به علت تحریم ها، در حال حاضر ثبت دامنه های بین المللی با نام کشور عزیزمان، «ایران» مقدور نیست و دامنه تحت نام کشور دیگری بایستی ثبت شود.

7- هنگام ثبت نام در وب سایت ابزار وب، اطلاعاتتان را به درستی و صحیح وارد کنید؛ بند 8، 9، 10، 11 را به دقت بخوانید.

8- ابزار وب هیچگونه مسئولیت و پاسخگویی در قبال ایمیل هک شده یا پسورد مفقود شده اکانت مشتری و دسترسی نداشتن ایشان به اکانتشان را ندارد.

9- در صورتی که مشتری به هر علت دسترسی به اکانتش را در وب سایت ابزار وب از دست بدهد، فقط با ارسال تصویر کارت ملی جدید به آدرس ایمیل support@abzarweb.com و طی شدن مراحل بررسی اطلاعات، امکان ارسال پسورد به مشتری مقدور خواهد بود.

10- تغییرات مالکیت سرویس از طریق درخواست کتبی مشتری یا وکیل قانونی وی با حدود اختیارات لازم انجام میگردد؛ تغییرات پس از ارائه مدارک هویتی اعمال خواهد شد.

11- پس از پرداخت مبلغ سفارش توسط مشتری، با آماده شدن سرویس خریداری شده، مراتب از طریق ایمیل و شماره موبایل مندرج در پروفایل(واتساپ)،  به ایشان اطلاع داده می شود؛ عدم دسترسی مشتری به آدرس ایمیل یا نداشتن واتساپ مانع تحویل سرویس نمی گردد و ابزار وب مسئولیتی در این مورد ندارد.

12- اگر مشتری به هر علت ایمیل ثبت سفارش را دریافت ننماید لازم است مراتب را به آدرس ایمیل support@abzarweb.com یا از طریق واتس آپ به شماره 09190027532 اعلام نماید.

13- چنانچه مشتری در هر زمان بخواهد سرویس خود را ارتقا دهد، مبلغ پرداختی بابت سرویس فعلی نسبت به زمان باقی مانده محاسبه و با پرداخت مابه التفاوت مبلغ زمان باقی مانده، سرویس فعلی به سرویس جدید ارتقا می یابد؛ قابل ذکر است امکان تغییر سرویس به سرویس پایین تر صرفا بدون بازگشت هرگونه مبلغی و درصورت قابلیت فنی مقدور خواهد بود.

14- مسئولیت سرویس ها و خدمات خریداری شده صرفا بر عهده مشتری می باشد.

15- ابزار وب تنها مسئولیت سرویس دهی در حوزه خرید را دارد. در خصوص اختلالات و موارد دیگر مانند ارتباط اینترنت مشتری و برنامه نویسی وب و نرم افزارها و مشکل دامنه ای که نزد دیگران ثبت شده است مسئولیتی ندارد.

16- مشتریان ابزار وب برای درخواست ها و پرسش هایی که دارند ترجیحا از سیستم ثبت درخواست یا تیکت، استفاده کنند تا در اسرع وقت به درخواستشان پاسخ داده شود.

17- ابزار وب معادل 7 روز تقویمی از روز خرید (روز اول) دارای ضمانت برگشت پول به مشتری فقط برای سرویس هاست (فضای میزبانی) می باشد. واز اینرو پس از این زمان، ضمانتی به سرویس هاست مشتری جهت برگشت پول، تعلق نخواهد داشت.

18- تمديد يك دامنه تاريخ گذشته در صورت امکان تمدید، ممکن است دارای جریمه تاخیر نسبت به تعرفه عادی باشد که این جریمه مطابق با قوانین ICANN اخذ می گردد.

19- ابزار وب هیچ مسئولیتی برای بدست آوردن دامنه از دست رفته و یا اطلاعات حذف شده از روی سرورهای هاست پس از اتمام موعد، نخواهد داشت.

20- ابزار وب، انقضای سرویسهای مشتری را قبل از تاریخ انقضای سرویس از طریق ایمیل (پست الکترونیک) به مشتری یادآوری می نماید و عدم دسترسی مشتری به ایمیل خود، مسئولیتی را برای ابزار وب ایجاد نخواهد کرد؛ بدیهی است مسئولیت نگهداری داده ها و کنترل آنها از زمان انقضای سرویس بر عهده مشتری می باشد.

21- مسئولیت بکاپ گرفتن در کلیه سرویس ها صرفا به عهده خود مشتری می باشد و ابزار وب در این زمینه هیچگونه مسئولیتی ندارد؛ مشتری می بایست نسخه پشتیبان کلیه داده های مورد نیاز خود را در جایی غیر از تجهیزات و سرورهای ابزار وب نگهداری نمایند. در صورت بروز هر مشکل و عدم توانایی بازگرداندن اطلاعات از آرشیو بکاپ هیچگونه اعتراضی وارد نخواهد بود و ابزار وب در این زمینه هیچگونه مسئولیتی ندارد.

22- کاربران جهت خرید و پرداخت صورتحساب به درگاه پرداخت ابزار وب (آیدی پی IDPay) که تحت نظارت شرکت شبکه الکترونیکی پرداخت کارت (شاپرک) نیز می باشد منتقل خواهند شد؛ قابل ذکر است که کلیه ارتباطات ابزار وب براساس TLS و رمزنگاری شده می باشد.

23- ابزار وب در مركز توسعه تجارت الكترونیكی وزارت صنعت، معدن و تجارت شناسایی شده و دارای نماد اعتماد الكترونیكی (اینماد) می باشد.


 

«ابزار وب» فقط و در صورت نیاز از طریق آدرس ایمیل support@abzarweb.com و شماره واتساپ 09190027532 با مشتریانش تماس حاصل میکند.

«ابزار وب» از قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران پیروی می کند.